מבצע בוטוקס

מחירון תשתית אופטית

סעיףתיאורכמותיחידותמחיר
1כבלים אופטיים
2כבל אופטי 6 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM3 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'12.55
3כבל אופטי 12 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM3 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'17.5
4כבל אופטי 24 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM3 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'29
5כבל אופטי 48 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM3 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'49
6כבל אופטי 96 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM3 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'76
7כבל אופטי 12 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM4 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'24
8כבל אופטי 24 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM4 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'32
9כבל אופטי 48 סיבים להתקנה פנימית, micron Multi mode OM4 50/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'40
10כבל אופטי 6 סיבים להתקנה פנימית, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'14.95
11כבל אופטי 12 סיבים להתקנה פנימית, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'20.5
12כבל אופטי 24 סיבים להתקנה פנימית, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'27
13כבל אופטי 48 סיבים להתקנה פנימית, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'42
14כבל אופטי 96 סיבים להתקנה פנימית, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, כולל מעטה HFFR, חיזוקי Kevlar, מבנה TIGHT TUBE, אלמנטים לחיזוק בעומס התקנה אנכית. כולל התקנה, השחלה, בדיקה ושילוט1מ'55
15כבל אופטי 6 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM3 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'22.4
16כבל אופטי 12 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM3 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה בדיקה ושילוט1מ'27
17כבל אופטי 24 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM3 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה בדיקה ושילוט1מ'38.4
18כבל אופטי 48 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM3 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'75
19כבל אופטי 96 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM3 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'140
20כבל אופטי 24 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM4 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'48
21כבל אופטי 48 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM4 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'89
22כבל אופטי 96 סיבים להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, micron Multi mode OM4 50/125, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'180
23כבל אופטי 6 סיבים, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'14.15
24כבל אופטי 12 סיבים, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'16.7
25כבל אופטי 24 סיבים, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'23.9
26כבל אופטי 48 סיבים, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'40
27כבל אופטי 96 סיבים, ITU-T G.652.D mµ Single mode 9/125, להתקנה חיצונית עילית או תת"ק, כולל שיריון פלדה ומילוי ג'ל בתוך ובין הצינוריות, חיזוקי "כבלר" וציפוי PVC, מוגן UV במבנה Loos Tube. כולל אספקה, התקנה, בדיקה ושילוט1מ'75
28ביצוע בדיקות לסיבים אופטים באמצעות משדר מקלט אופטי למדידת עוצמת השידור והניחות בצד הרחוק, כולל הכנת דו"ח תוצאות וחריגים (1 יח' = בדיקת סיב אחד)1יח'12
29ביצוע בדיקות לסיבים אופטים באמצעות מכשיר OTDR כולל הוצאת פלט רישום ממוחשב ודיאגרמת אופיין (1 יח' = בדיקת סיב אחד)1יח'16
30כבילה אופטית למרחקים גדולים
31השחלת כבל אופטי למרחקים גדולים בצינור קיים, באמצעות נישוף או משיכה (עבודה בלבד, הכבל יסופק ע"י המזמין), המחיר לכמות של עד 10 ק"מ1מ'16
32השחלת כבל אופטי למרחקים גדולים בצינור קיים, באמצעות נישוף או משיכה (עבודה בלבד, הכבל יסופק ע"י המזמין), המחיר לכמות מעל 10 ועד 100 ק"מ1יח'12
33השחלת כבל אופטי למרחקים גדולים בצינור קיים, באמצעות נישוף או משיכה (עבודה בלבד, הכבל יסופק ע"י המזמין), המחיר לכמות מעל 100 ק"מ1מ'9
34אביזרי קצה לכבלים אופטיים
35פנל ניתוב אופטי U1 ל- 12 סיבים (6 מחברים) לרבות מתאמים למחברי LC, מגש לעודפי סיבים עם אמצעי סידור וקשירה + מגש ל- Splices עם פנל עיוור בגובה U1 לשמירת רווח עליון לגישה (אופציונלי להתקנה), סימון קומפלט, סידור קשירת כבל אופטי בכניסה לפנל וכיסויים למתאמים שאינם בשימוש1קומפ456
36פנל ניתוב אופטי U1 ל- 24 סיבים (12 מחברים) לרבות מתאמים למחברי LC, מגש לעודפי סיבים עם אמצעי סידור וקשירה + מגש ל- Splices עם פנל עיוור בגובה U1 לשמירת רווח עליון לגישה (אופציונלי להתקנה), סימון קומפלט, סידור קשירת כבל אופטי בכניסה לפנל וכיסויים למתאמים שאינם בשימוש1קומפ557
37פנל ניתוב אופטי U1 ל- 48 סיבים (24 מחברים) לרבות מתאמים למחברי LC, מגש לעודפי סיבים עם אמצעי סידור וקשירה + מגש ל- Splices עם פנל עיוור בגובה U1 לשמירת רווח עליון לגישה (אופציונלי להתקנה), סימון קומפלט, סידור קשירת כבל אופטי בכניסה לפנל וכיסויים למתאמים שאינם בשימוש1קומפ935
38פנל ניתוב אופטי U1 ל- 96 סיבים (48 מחברים) לרבות מתאמים למחברי LC, מגש לעודפי סיבים עם אמצעי סידור וקשירה + מגש ל- Splices עם פנל עיוור בגובה U1 לשמירת רווח עליון לגישה (אופציונלי להתקנה), סימון קומפלט, סידור קשירת כבל אופטי בכניסה לפנל וכיסויים למתאמים שאינם בשימוש1קומפ1100
39מחבר אופטי בודד מסוג LC, לסיב Multi-mode-OM3 לרבות מחזק מכני לכבל, Pig Tail, Splice לחיבור לכבל וחלק מגש ה- Splice1יח'59
40מחבר אופטי בודד מסוג LC, לסיב Multi-mode-OM4 לרבות מחזק מכני לכבל, Pig Tail, Splice לחיבור לכבל וחלק מגש ה- Splice1יח'72
41מחבר אופטי בודד מסוג LC, לסיב Single-mode, לרבות מחזק מכני לכבל, Pig Tail, Splice לחיבור לכבל וחלק מגש ה- Splice1יח'56
42מחבר אופטי בודד מסוג SC או ST, לרבות התקנה בלוח ניתוב אופטי וחיבור הסיבים1יח'45
43שקע אופטי עה"ט/תה"ט למערכת FTTD, כולל זוג מחברי LC/SC לרבות חיבור לכבל האופטי המגיע לשקע1קומפ82
44מגשרים אופטיים
45מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM3 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך עד 150 ס"מ1יח'38
46מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM3 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 2 מטר1יח'43.5
47מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM3 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 3 מטר1יח'51
48מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM3 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 5 מטר1יח'55
49מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM3 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 10 מטר1יח'75
50תוספת אורך של 100 ס"מ למגשר הנ"ל1יח'4
51מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM4 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך עד 150 ס"מ1יח'48
52מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM4 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 2 מטר1יח'54
53מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM4 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 3 מטר1יח'63
54מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM4 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 5 מטר1יח'68
55מגשר אופטי דו סיבי, 50/125 Multi-mode, OM4 עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, חיזוק כבלר, סימון בשתי הקצוות, לרבות מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 10 מטר1יח'93
56תוספת אורך של 100 ס"מ למגשר הנ"ל1יח'5
57מגשר אופטי דו סיבי, 9/125 Single-mode עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, סימון בשתי הקצוות, כולל מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 1 מטר1יח'34
58מגשר אופטי דו סיבי, 9/125 Single-mode עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, סימון בשתי הקצוות, כולל מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 2 מטר1יח'38
59מגשר אופטי דו סיבי, 9/125 Single-mode עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, סימון בשתי הקצוות, כולל מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 3 מטר1יח'42
60מגשר אופטי דו סיבי, 9/125 Single-mode עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, סימון בשתי הקצוות, כולל מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 5 מטר1יח'49
61מגשר אופטי דו סיבי, 9/125 Single-mode עם מחברי LC to LC/SC/MTRJ, סימון בשתי הקצוות, כולל מסמכי בדיקת OTDR מצורפים - באורך 10 מטר1יח'68
62תוספת אורך של 100 ס"מ למגשר הנ"ל1יח'3.45
^
X

חיפוש פסקי דין:

מועדוני לקוחות קרובים אל | כלי נגינה קרובים אל | טרקטורים קרובים אל | בתי מלון קרובים אל | תקשורת קרובים אל | הכנה לגיוס קרובים אל | לוחות הוראה ותכנון קרובים אל | אלקטרוניקה קרובים אל | מסננים קרובים אל | תפירה קרובים אל | חיתוך בלייזר קרובים אל | צימרים קרובים אל | מטבחים קרובים אל | אנימציה קרובים אל | מהנדסי תחבורה קרובים אל | מוזיקה קרובים אל | מבנים קרובים אל | מכולות וקונטיינרים קרובים אל | עבודות עפר קרובים אל | חימום קרובים אל מחירון עבודות בטון בשלד המבנה | מחירון עבודות צביעה | מחירון עבודות נקיון, ליטוש, פינוי פסולת והובלת תכולת בית | מחירון חומרים לעבודות בטון | מחירון עבודות סיכוך, פרגולות ורצפות סיפון )דקים( | מחירון צינורות פלדה ואביזריהם | מחירון אלמנטים קלים לבניה | מחירון בדיקות מעבדה לקרקע, דרכים ובטון | מחירון עבודות חשמל ומתח נמוך | מחירון מוספים וערבים לבטון, חומרי איטום צמנטיים | מחירון סידורי נגישות לאנשים עם מוגבלות | מחירון מרחבים מוגנים ומקלטים | מחירון מרחבים מוגנים ומקלטים | מחירון מערכות גילוי וכיבוי אש | מחירון פיתוח חוץ - משטחים, ריצופים, קירות תומכים ומסלעות | מחירון מסגרות - גדרות, שערים, סורגים, מעקות ושונות | מחירון מוצרי נגרות | מחירון עבודות חשמל ומתח נמוך | מחירון עבודות איטום | מחירון מחירי שעות עבודה ושכירת ציוד | מחירון מעקות לבניה פרטית ורוויה | מחירון עלות חומרים לעבודות שלד | מחירון ריצוף | מחירון תעלות תאורה בתקרות אקוסטיות | מחירון עטיפת תחבושות טבולות בסילפס לצינורות מבודדים | מחירון בדיקות תקינות מרחב מוגן ומערכות הבניין | מחירון גופי תאורת חרום | מחירון חומרי נגרות | מחירון ארגזי פרחים, אדניות ועציצים | מחירון מכסים ומסגרות מברזל יציקה לשוחות בקרה | מחירון רעפים | מחירון לוחות מודולריים מפוליקרבונט (פוליגל) בדרגות שקיפות שונות | מחירון חופה מושתקת לדיזל גנרטור | מחירון סולמות כבלים | מחירון רצפות סיפון (דק | מחירון צינור פלדה עם עטיפה חיצונית | מחירון צינור פלדה מגולוון סקדיול 40 | מחירון כבלי נחושת | מחירון מעליות | מחירון חומרי עץ לתבניות ופיגומים | מחירון זכוכית מרושתת | מחירון כבלים חסיני אש | מחירון נדבך חוצץ רטיבות | מחירון בדיקת D.C.P, קידוחי ניסיון וחדירות הקרקע | מחירון אגניות | מחירון מחממי מים מהירים | מחירון שערים חשמליים | מחירון ממטירים/מתזים | מחירון אריחים לבריכות | מחירון צבעי חוץ לקירות